20. 10. 2017 Den stromů = 20% sleva na podložky JADE

Den stromů se celosvětově slaví od 19. století a jeho datum se liší v jednotlivých zemích podle lokálních podmínek. A proč ho v Iyengar Yoga Institutu Praha slavíme slevou na podložky zakoupené v ten den v hotovosti přímo v Institutu?

Společnost JADE za každou prodanou podložku totiž vysadí 1 strom!

1 PODLOŽKA = 1 VYSAZENÝ STROM

JADE vyrábí podložky, které nejvíce vydrží Vaši každodenní praxi a jsou nejekologičtější. Materiály použité na výrobu podložky pochází z obnovitelných zdrojů přírodní gumy a neobsahují PVC.

Projekt:

Kupte si jógamatku. My zasadíme strom.

Stromy pro budoucnost. (www. treesftf.org)

Od roku 1989 Stromy pro budoucnost pomáhá komunitám po celém světě sázet stromy. Pomocí distribuce semínek, vedení kurzů agrolesnictví a různých národních programů, JADE umožňuje vesnickým skupinám obnovit stromoví na jejich území. Sázení stromů chrání životní prostředí a pomáhá zachovat tradiční živobytí a kulturu po generace.

JADE dále pomáhá mnohým velice speciálním lidem a organizacím přinést jógu těm, kteří by z ní mohli mít užitek, ale neměli by jinak možnost jógu vyzkoušet - od zneužávaných dívek v Západní Africe po bezdomovce v Indianapolis i vzdělávací programy pro děti od New Yorku po Kalifornii. Více informací naleznete zde.