23. - 30. 6. 2018 Iyengar Yoga Intensive na Sicílii

Iyengar Yoga Intensive na Sicílii s Helenou Kubrychtovou Bártovou

(Intermediate Senior II.)

Užijte si dovolenou v aktivním duchu jógy v krásném italském prostředí Sicílie - Giardini Naxos. Po aktivních hodinách Iyengar jógy můžete relaxovat na pláži nebo odpočívat v příjemném hotelu.

Termín

sobota - sobota: 23. 6. – 30. 6. 2018 (8 dní, 7 nocí)

Místo Hotel Hellenia Yachting ****, Sicílie - Giardini Naxos

Luxusní hotel umístěný přímo na pláži nedaleko centra městečka Giardini Naxos. Svojí architekturou připomíná styl klasické italské vily. Stylový hotel se nachází přímo na oblázkové (místy písčité) pláži v částí Giardini Naxos zvané Recanati cca 1 km od centra města a cca 7 km od historického centra města Taormina. V okolí naleznete množství restaurací, barů a obchůdků, autobusové nádraží je cca 100 m od hotelu. Vzdálenost od letiště v Catanii je cca 45 km.

 

Vybavení hotelu

Vybavení pokojů

Stravování

Pobytová taxa

Některá italská města vybírají místní pobytové taxy, které není možné zahrnout do ceny pobytu. Pokud budou vyžadovány, budou placeny klienty na místě.

3 €/os/den (nelze zahrnout do ceny zájezdu)

Instruktor

Helena Kubrychtová Bártová

Cena za osobu ve dvojlůžkovém pokoji

Zájezd je produktem CK ALEXANDRIA, s.r.o.,  jóga program je produktem Yogajoga s.r.o. 

Rezervace je možná emailem info@yogajoga.cz, tel.: 777 237 982, či na recepci Institutu. Platba je možná hotově či bankovním převodem. Tato rezervace je závazná a platba je nevratná. Max počet je 17 osob. Změny vyhrazeny.