! 6 VOLNÝCH MÍST ! 3. - 5. 8. 2018 Iyengar Yoga Intensive v Nalžovicích

Iyengar Yoga Intensive v Nalžovicích s Helenou Kubrychtovou Bártovou

(Intermediate Senior II.)

Přijeďte si užít letní víkend v aktivním duchu jógy v překrásném prostředí rodinného statku. Po lekcích jógy můžete relaxovat nebo vyrazit na procházku do okolních luhů a hájů.

Rodinný statek se nachází v Nalžovicích u Sedlčan v krásné krajině středního Povltaví. Okolí je vhodné na pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, návštěvu památek. Hned za humny se nachází jedno z nejkrásnějších míst této oblasti, naučná stezka Drbákov- Albertovy skály nad hladinou Slapské přehrady, trasa je dlouhá cca 10 km. Poblíž je skanzen pod zámkem na Vysokém Chlumci, v každé vesnici je nějaký zámeček nebo tvrz:-). Cca 5 km od statku je největší keltské opidum v Evropě na Hrazanech s další krásnou vyhlídkou na Slapskou přehradu.

Datum

Pátek - Neděle: 3. - 5. 8. 2018

Místo

Rodinný statek Nalžovice

Na statku je po rekonstrukci příjemné a rodinné prostředí pro všechny, kdo chtějí sportovat, relaxovat nebo si jenom odpočinout v příjemném prostředí obklopeném nádhernou krajinou.

V areálu je 5 pokojů (ubytování po 4-6) s vlastní koupelnou a výstupem přímo na travnatý dvůr, stodola s tělocvičnou a předsálím s knihovnou a odpočinkovou zónou, společenská místnost s kuchyňkou, zahrada (cca 4500 m2), trampolína, gril, ohniště s posezením.

 

Doprava

Vlastní

Jógový program

 

 

Strava

Snídaně & polévka k obědu

Možnost večeře v blízké restauraci U Vondráčků nebo Hostinec Tulach.

Lektorka

Helena Kubrychtová Bártová


Cena

Cena zahrnuje ubytování, pomůcky, jógový program, snídaně & lehký oběd.

Rezervace je možná emailem info@yogajoga.cz, tel.: 775 237 930, či na recepci studia.
Platba je možná hotově či bankovním převodem. Tato rezervace je závazná a platba je nevratná. Min. počet je 10 osob, pokud nebude minimální počet naplněn, workshop bude zrušen. Změny vyhrazeny.

! 6 VOLNÝCH MÍST ! 3. - 5. 8. 2018 Iyengar Yoga Intensive v Nalžovicích