Typy lekcí

V Iyengar Yoga Institutu Praha si můžete vybrat z těchto typů jógových lekcí:

Otevřené veřejné lekce

Otevřené veřejné lekce jsou vhodné pro všechny, kteří jsou časově zaneprázdněni a nemají pravidelné časové možnosti. Lekce jsou označeny úrovní pokročilosti a doporučujeme tato označení dodržovat. Nejedná se totiž pouze o stupeň fyzické náročnosti, ale také o hloubku informací, které student na lekci získá. Výhodou je časová flexibilita.

Aktuální rozvrh naleznete zde.

Privátní lekce

Privátní lekce jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi – průběh lekce je přizpůsobena přání a potřebě zákazníka. Lekcím předchází stanovení si cíle cvičení (formování postavy, snížení tělesné hmotnosti, flexibilita, znovuzískání nebo udržování kondice) a dohoda na programu cvičení. Lekce jsou vedené kvalifikovaným instruktorem v češtině či angličtině.

Máteli zájem o privátní lekci, pište na info@yogajoga.cz.

Pozn.: Od září 2016 lektorka Helena Kubrychtová Bártová omezila své privátní lekce ve prospěch lekcí veřejných. Její privátní lekce budou nadále určeny především pro konzultace se zdravotními obtížemi nebo jednorázové záležitosti v rámci osobní ásanové praxe. Pro jejich sjednání kontaktujte Lucku Převrátilovou na lucka@yogjaoga.cz. Děkujeme za pochopení.

Firemní kurzy | lekce

Iyengar Yoga Institut Praha nabízí dále firemní kurzy (skupinové/ individuální) a to buď přímo ve vaší firmě či přímo ve studiu.

Máteli zájem o nabídku firemních kurzů, pište na info@yogajoga.cz.