Institut (IYIP)

Geeta a Prashant Iyengarovi v roce 2015 v indické Puně schválili vytvoření Iyengar Yoga Institutu Praha na adrese Vodičkova 15!

Iyengar Yoga Institut Praha naleznete v centru Prahy poblíž Václavského náměstí (mapa zde). V klidném prostředí překrásné prvorepublikové budovy jsou 2 prostorné sály, recepce, pánská a dámská šatna, 2 sprchy a WC. Velký sál nabízí jógovou praxi pro cca 50 osob, dřevěnou podlahu, závěsy pro Iyengar jógu, velké větráky a denní světlo. Malý sál je vhodný pro cca 20 osob a má obdobné vybavení.

Na vybudování krásného prostředí se podíleli interiéroví architekti ze společnosti NOE, stavební firma SAFFIN, projektanti ze společnosti AMA a zástupci Hlávkovy nadace. Jejich práce a úsilí si velice vážíme.

Náš Institut se zaměřuje především na následující: Iyengar jóga, jóga terapie, restorativní jóga, jóga pro těhotné, jóga pro děti. Je zcela vybaven pomůckami (podložky, bloky, pásky, bolstery, židle, deky atd.). Plný dopolední a odpolední rozvrh 6 dní v týdnu obsahuje veřejné lekce, privátní lekce pro 1, 2 studenty i malé skupiny. Tyto individuální lekce jsou vhodné pro klienty se speciálními požadavky či zdravotními problémy. Pořádáme workshopy, tuzemské i zahraniční akce s jógou, výcviky učitelů.

V malém jóga obchůdku či eshopu www.yogajoga.cz můžete zakoupit pomůcky na jógu, speciální neklouzavé podložky JADE, příjemné oblečení na jógu WELLICIOUS, yogi čaje a ayurvédské produkty.

Iyengar Yoga Institut Praha - velký sál Iyengar Yoga Institut Praha - velký sál

Iyengar Yoga Institut Praha - šatny Iyengar Yoga Institut Praha - recepce

Yogajoga - Vodičkova obchůdek Iyengar Yoga Institut Praha