Smluvní podmínky

Smluvní podmínky platné od 1. 10. 2014

Výběr lekce
Rozvrh se zobrazí kliknutím na www.iyengarjogapraha.cz/rozvrh/rozvrh. V rozvrhu uvidíte čas, název lekce, lektora, úroveň, umístění a další informace. Úplné informace se zobrazí rozkliknutím ikonky „detail“.

Rezervace lekce
Rezervaci nyní můžete provést pouze prostřednictvím sms na tel.: +420 775 237 930 s uvedením dne, data, času lekce, místa velký sál (vs) / malý sál (ms), jména, čárového kódu. SMS rezervace bude považována za rezervaci provedenou držitelem karty, který zodpovídá za její správnost. Rezervaci je možné provést pouze v případě, že vlastníte Yogajoga kartu a máte na ní potřebný kredit pro rezervovanou lekci. Na lekci můžete na vaši Yogajoga kartu pozvat i rodinného příslušníka nebo kamaráda.


Příklad textu sms: Rezervace pondělí 15.10., 18:30, ms, Novák, 51111111.

Pokud chcete lekci rezervovat i pro známého: Rezervace pondělí 15.9., 18:30, ms, Novák+1, 51111111.

Jak získáte kredit?
Zvýhodněný kredit v hodnotě od 500 Kč vč. DPH zakoupíte na recepci Iyengar Yoga Institutu Praha. Obdržíte plastovou kartu s kódem, který potom slouží k identifikaci vašeho účtu. Na kartě i v systému bude kromě kódu figurovat i vaše jméno.


Kartu můžete použít jako zálohu na klíček od skřínky na recepci Institutu. Zakoupením kreditu a přihlášením do rezervačního systému vyjadřujete souhlas se zde uvedenými pravidly.

Váš kredit má omezenou platnost
Vstupné na lekce z kreditů je oproti platbě jednorázového vstupu zvýhodněné, proto má kredit omezenou časovou platnost. Každých 500 Kč má platnost 1 měsíc (31 dní). Např. Kredit 990 Kč má platnost stále ještě 1 měsíc, zatím co kredit 1000 Kč má platnost 2 měsíce. Dokoupením dalšího kreditu se prodlužuje platnost předchozího kreditu.

Jestliže má zbytkový kredit na vaší kartě nižší hodnotu, než je cena lekce, nelze s vaším kreditem nijak manipulovat do té doby, dokud nebude kredit doplněn. S kreditem se dá pracovat pouze po dobu jeho platnosti. Na lekci, která se koná až po datu, do kterého platí váš kredit, se můžete objednat předem a to po celou dobu platnosti vašeho kreditu. Tímto způsobem můžete kredit využít i po jeho platnosti, neboť podstatné je datum přihlášení na lekci. Pokud byste se chtěli z takové lekce odhlásit a učiníte tak po datu do kterého váš kredit platil, propadne vám stejně tak, jako kdybyste se odhlásili ve lhůtě kratší dvanácti hodin před zahájením lekce. Ze zbývajícího kreditu je možné doplatit pouze rozdíl do ceny jedné lekce.


Kontrola výše kreditu
Výši Vašeho kreditu zjistíte jednoduše na webových stránkách s rozvrhem, kde v horním menu kliknete na OVĚŘENÍ KREDITU. Otevře se nová stránka, na které budete moci zadat Váš čárový kód (kombinace 8 písmen nebo čísel). Stejný údaj Vám na dotaz poskytneme i na recepci Institutu.


Zrušení účasti na již rezervované lekci
Pokud se nebudete moci zúčastnit lekce, kterou jste si rezervovali, máte možnost se z lekce odhlásit prostřednictvím sms na tel.: +420 775 237 930. Provedete-li odhlášení 12 a více hodin před okamžikem zahájení lekce, bude vám kredit za tuto lekci vrácen v plné výši. Pokud svou účast zrušíte méně než 12 hodin před zahájením lekce, kredit za tuto lekci vám propadá, jako byste se jí zúčastnili.


Příklad textu sms: STORNO Rezervace pondělí 15.10., 18:30, ms, Novák, 51111111.

Ztráta karty
Pokud kartu ztratíte, můžeme jí na vaše přání zablokovat a zbývající kredit vám za poplatek 150 Kč převést na novou kartu. Kartu si chraňte. Pokud by došlo ke zneužití karty někým, kdo např. vaši kartu najde, bude to považováno za oprávněné použití právoplatným držitelem karty. Takové situaci předejdete tím, že si ztracenou kartu necháte zablokovat.


Reklamace
Přehled vámi navštívených lekcí a nákupu kreditů (výjezd z databáze servisní firmy administrující rezervační systém) je možný vyžádat za poplatek 450 Kč. V případě oprávněné reklamace vám bude tento poplatek vrácen i s náhradou prokázané škody. V případě neoprávněné reklamace je poplatek nevratný. Důvodem k reklamaci není změna v rozvrhu v případě, že je poskytnuta služba na stejné nebo vyšší úrovni.